Nesmyslná vládní opatření humorná videa

12 opic - najdeme zde podobnosti s pandemií

Pro svědky Covidovy máme 10 přikázání, které pomohou k větší ochraně obyvatel. Co si o těchto přikázáních myslíte vy? Jste věřící?
Účinkující: Matouš Svoboda a David Formanek

Chtěl by se někdo přidat k svědkům Covidovým? Děláme nábor! Naše zasvěcení probíhá s vpichujícím koktejlem z Astra Zeneca, Pfizeru a Moderny.. Věříme, že když už, tak už je třeba látku i vypít! Koktejl promícháme, přidáme led.. párkrát usrkneme a poté počkáme až roztaje a pak za soustavného míchání přilíváme do injekční stříkačky a poté vpichujeme do prdele..

Roztátý led působí dobře pro vstřebání a také lépe chutná.. Až má svědek vpíchnuto a vypito a vše je i řádně v prdeli, poté je přijat jako svědek Covidův! Obřady děláme každé pondělí v 8 h, kde pod modlou k viru, naočkovaní a zabalení do igelitů probíhá přijímací rituál, mše probíhají v neděli, kdy zpíváme zavření doma přes webkamery a čtvrtky máme vždy on-line kázání, budeme se těšit! Svědci Covidovy 🙏 Pokud vás paralela zaujala, určitě vás zaujme i tato úvaha: O kostelech, praktikách a manipulacích i o covidu.. jak spolu souvisí?

Máme pro vás mimořádné vládní opatření k 5.7.! Doporučujeme zhlédnout a sdílet, ať jsme všichni informováni a zodpovědní. 

O natáčení vládních opatření

Špeky z natáčení mimořádných opatření, nejlepší komenty a reakce, příprava na pokračování dalších dílů, anketa a aktivita cenzurujících s David Formanek A proč je v obrázku meloun? Odpověď doufám znáte, nezapomeňte se chránit, buďte zodpovědní..

Co si pro nás vláda přichystala tentokrát? V tomto druhém díle se dozvíme, jaké další mimořádné opatření vláda ČR schválila.

Mimořádné vládní opatření - Závěrečný díl

Bonusová videa

Píseň mužů v metru za svobodu dýchání

Můj zpěv sice není nejharmoničtější, avšak o to má text větší hloubku a radost! 

Dále plánujeme teleschoping pro svědky Covidovi.

Pokud se rozhodnete podpořit tuto stránku, uveďte prosím do poznámek - DARČíslo účtu pro platbu v korunách: 211927981/0600 Zahraniční platba: ČÍSLO ÚČTU 2601536715/2010IBAN CZ1520100000002601536715 SWIFT/IBC: FIOBCZPPXXX (Eurový účet) Děkuji Vám!