Týrání zvířat

Nebuďme slepí k bezohlednosti! Projděte si dostupné informace, čekají zde na Vás..

Vítám vás na stránce s tématikou zvířat a ekologie!

Hluboce si vážím každého DARU, kterým oceňujete mou tvorbu,

přispíváte tak k dalším vznikům těchto kouzel v rovnováze plynutí.
Pro podpoření mé práce prosím uveďte do poznámek - DAR
Číslo účtu pro platbu v korunách: 211927981/0600
Zahraniční platba: ČÍSLO ÚČTU 2601536715/2010
IBAN CZ1520100000002601536715
SWIFT/IBC: FIOBCZPPXXX (Eurový účet)
Děkuji Vám!

💜


,,Cenné, přeložené dokumenty najdete
pod úvodním rozhovorem!"

Ačkoliv se Vám to možná nezdá, čelíme velké hrozbě, která souvisí jak s týráním zvířat, tak s klimatickými změnami.. podílíme se doslova na zániku naší civilizace!

Co kdybych vám řekl, že vaše děti již žádná budoucnost nečeká? S přístupem jaký nyní zaujímáme je jisté, že se naše civilizace setká s dožitím v podmínkách, jež nejsou slučitelné s přežitím! Pokud tedy nezměníme naše chování a náš přístup k životu.

V první řadě dochází ke globálnímu oteplování, avšak zrovna tak dochází k řadě více a více katastrof, které nabývají četnosti a intenzity. Roztávají ledovce a záplavy budou světového formátu, tornáda a zemětřesení budou denním chlebem po celé Zemi, zakyselení vody s nemožností života, úbytek kyslíku na nedýchatelné prostředí a mnoho dalšího.

Nejvíce by měl lidi vyděsit fakt, že jakákoliv krize vede k dalším, je to smyčka změn, jež znemožňují život na Zemi! Věnujte prosím pozornost tomuto rozhovoru, neboť řeší i možnosti jak tomu zabránit. Vysvětluje také proč demonstrace a petice nefungují a co společně můžeme udělat, aby se konečně začaly řešit podmínky pro náš možný budoucí život zde na Zemi.. Co jiného by nás mělo zajímat, co jiného by mělo být důležité?

K rozhovoru vás zve
Matouš Svoboda a Filip Hanák  

Pokud se Vám videa nechtějí načíst, rozklikněte si je v Rumble v prvém dolním rohu!

 Dokumenty zmíněné v rozhovoru přidávám níže, čekají na Vás již s CZ titulky k puštění.

Pro sdílení této stránky s dokumenty můžete použít tento odkaz -> bit.ly/niceniplanety

Rozhodl jsem se dokumenty stáhnout do úložiště a poskytnout již s cz titulky na své stránce, neboť se rychle a záhadně ztrácejí.. zvlášť na FB a YouTube! Předem upozorňuji, že některé dokumenty jsou VELMI TĚŽKO POŽIVATELNÉ i pro diváky milující horory a pro ty jež si myslí, že snesou vše.. ovšem to nejděsivější je, že TOHLE JE PRAVDA, tohoto je naše lidská civilizace strůjcem a KAŽDÝ živ. stravy KONZUMENT SE NA TOMTO ŠÍLENSTVÍ PODÍLÍ!

"Pokud zvládáme být součástí NIČENÍ PLANETY A UTRPENÍ ZVÍŘAT,
měli bychom zvládat to UTRPENÍ UVIDĚT a zrovna tak následky - JEN TAK MÁME NA VÝBER, možnost změny. MNOHO LIDÍ NEMÁ TUŠENÍ o tom, co se děje a tak ani nemá MOŽNOST TO ZMĚNIT!"

Jaké emoce ve vás vyvolal náš rozhovor a další dokumenty zabývající se utrpením zvířat? Viděli jste také dokumenty o dopadech na naše zdraví?

A nyní dokumenty na zlatém podnose

Výtažek z dokumentu do 2 min. Máte tolik času??

Dairy is Scary - Mléko je děsivé! 5 minut na vysvětlení..

Melanie Joy - Karnismus, jak omlouváme jezení zvířat?

Právě proto jak moc strašné to je, měl by to vidět úplně každý! Co šíleného děláme zvířatům neustále dokola?

Earhtlings - Pozemšťané, dokument (1 h 35 min, 2005)

Dominion - Nadvláda, dokument (2 h, film z roku 2018)

Je pro nás přirozené jíst živočišné produkty? Pojďme se na to podívat z pohledu vědy, vývoje člověka a také vlivu zdraví na nás i naší planety.

Forks Over Knives - Raději vidličky než nože, dokument na 1 h a 36 min vyvrací pevně zakořeněný mýtus o člověku jakožto všežravci a zkoumá vliv výživy na zdraví

Nejde o to, zda je špatné či dobré být všežravec nebo vegan či vegetarián anebo zda je západní strava vhodná či nevhodná, ale jde zde o zkoumání vlivu potravin rostlinného a živočišného původu na organismus. Je pak už na každém, jestli omezí/přidá nějakou surovinu nebo naprosto překope svůj jídelníček. Navíc, tady nikdo nehraje jen na etickou/citovou stránku. Je to tedy vhodný nezávislý úvod do této problematiky. 

Super Size Me, (1 h 40 min, 2004) dokument o stravování  jen v McDonalds po dobu jednoho měsíce!

Proč jsme tak tlustí? Stačí dvě slova: rychlé občerstvení. Co by se stalo, kdybyste nepozřeli nic jiného než stravu z rychlých občerstvení po dobu celého měsíce? Filmař Morgan Spurlock se vydá na takovou cestu a je to ta nejriskantnější pouť jeho života. Pravidla? Třicet dní nesmí jíst nic jiného než co je na nabídce McDonalds, stravovat se v tomto řetězci třikrát denně, musí si objednat vše co je v nabídce alespoň jednou a musí si dát XXL menu, pokud je k tomu vyzván. Zatímco Spurlock přežvykuje pod zlatými oblouky, sjíždí celou zemi a rozmlouvá s počtem odborníků na rychlé občerstvení, s obyčejnými lidmi a navštěvuje školy, firmy a politiky. Spurlockova trýznivá hamburgerová dieta ho dovede k fyzické a citové proměně, která vás donutí zamyslet se nad objednávkou dalšího Big Macu. Super Size Me je film nabízející nový pohled na jeden z našich největších národních zdravotních problémů, na obezitu. 

Food choices (1 h 31 minut, 2016), o ekologických  dopadech na naši planetu uslyšíte v 1 h a 7 minutách

Tento dokument sleduje filmaře Michala Siewierského, který zkoumá dopad volby potravin na zdraví lidí, zdraví naší planety a na životy ostatních druhů, které sdílejí náš svět. Zabývá se mnoha mylnými představami o jídle a stravě a nabízí nový pohled na tyto problémy. Film vede rozhovory se světově uznávanými odborníky, včetně Dr. T Colina Campbella, Dr. Richarda Oppenlandera, Riche Rolla, Joea Crossa, Dr. Johna McDougalla, Capitana Paula Watsona, Dr. Toniho Barka, Dr. Pam Poppera, Dr. Michaela Gregera, Gloria Athanise a několika dalších. Už nikdy se na svůj talíř nebudete dívat stejným způsobem. 

What the Health, dokument o dopadech na našem zdraví skrze živočišné produkty (49 min, 2017)

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky