Dokumenty po svém

MEGA ZPRÁVA Wuhan v oficiálních zprávách TV Prima spojen s dotováním pro rozšíření korony a vytvořením MUTACÍ A za to nese odpovědnost především Dr. Anthony Fauci, jež umožnil dotování pokusu na lidech Spojenými státy Americkými

Zprávy jinak.. JAKÁ JE PRAVDA?
Grafy úmrtí, vytíženost nemocnic, starobní důchody
ODKAZ PRO VIDEO A VŠECHNY PODKLADY: úložiště

Kdo to zde ovládá⁉️ 

Přiznání ministra Arenbergera k vědomému ničení zdraví v přímém přenosu.. Nevěříte?! Přesvěčte se sami!

Zcela vážně.. zde je vidět, čeho a jak jsou schopní, už to ani netají, avšak Michal Shark byl za tuto pravdu právě odstraněn z FB! 16.4.2021

Upoutávka na dokumenty po svém

Jednou mi vše na YouTube smazali.. avšak pravdu neumlčí! Smazaná videa zpět a nyní si mohou trhnout nohou, neboť tento zdroj mého kanálu z Rumble pod kontrolou nemají..

Dokumenty po svém - témata: Ježíš, Satan, církev, covid, ovládání lidstva..

Zvu vás ke svým dokumentům "po svém".. Pravda, kterou vám nikdo jen tak neřekne, spojitosti, které mají co dočinění i s celou touto pandemickou situací! Ačkoliv to tak nevypadá, souvisí velmi a právě nyní je třeba, aby se satanistické činy tajných organizací začaly trestat a aby byli sesazeni!  

Ježíš Kristus - odpovědi, které jinde nenajdete

S radostí Vás zvu k pikantnostem o Kristu! Jde o tvorbu nového dokumentu "Po svém".. Věřím, že otázky kterými se v dokumentu zabývám, jsou víc než zajímavé! A jaké? Například jestli opravdu na kříži umřel, také jestli byla Marie panna a jakou souvislost má kříž a pokřižování se, kde se to vzalo a proč.. Hlavní otázkou však je, jestli pochází Ježíš z této planety a jestli byl ženatý! Na to vše se podíváme!  

Chcete se více dozvědět o J. Kristu? Stáhněte si zdarma meditaci Ježíše Krista, přijdou vám s ní na e-mail i další informace..  Meditaci najdete na www.meditace.net

Manipulace církve - jak upravili Bibli a jak manipulují?

Mám tu možnost představit vám druhý díl dokumentů po svém, který se zaměřuje na manipulaci Římskokatolické církve, avšak samozřejmě i jejich mnoha odnoží! Na povrch vyjdou opravdu šílené věci, ať už od zásahů v Bibli s vysvětlením proč se tak děje, nebo také jak od nepaměti manipulují skrze bohoslužby a kostely, také probereme symboliku 666! Více již v dokumentu.. 

Završení - spojitosti skrze satanistické uspořádání světa

Jediný účel uměle vytvořeného viru vyšší vrstvou "lidí" 🐍, která vládne světu a udává směr všemu co zde funguje je pouze pro jejich vlastní prospěch! Dělají to pro moc, ne pro peníze, to je jejich vynález, nástroj pro ovládaní nás, je však peníze nezajímají! 

Bohužel se začalo dít to, že ekonomika na celém světě s výjimkami prosperovala, lidé se bouřili, přibližovalo se k velkému odhalení a proto bylo potřeba vše zastavit! A to se mohlo stát jen díky něčemu co vyvolá v lidech strach, zničí ekonomiku světa a dostane nás všechny zpět ve vývoji!

Jdu na to postupně.. první díl očišťuje původní kvality Ježíše Krista a ukazuje na jeho záměrné zprznění katolickou církví, druhý dokument po svém odhalí jádro, dá zamyšlení ke vzniku a původu těchto satanistických ještěrek a hybridů a ve třetím se zaměříme i na spojitosti!


Jestli si někdo myslíte, že zde nahrávám dokument po svém jen tak ze srandy a dlouhé chvíle.. PROBUĎTE SE DŘÍV, NEŽ BUDE POZDĚ.. 

To hlavní z projevu za SVOBODU!

S láskou a radostí Matouš Svoboda - Ektara 🙏💜

Hluboce si vážím každého DARU, kterým oceňujete mou tvorbu, 
přispíváte tak k dalším vznikům těchto kouzel v rovnováze plynutí.
Pro podpoření mé práce prosím uveďte do poznámek - DAR

Číslo účtu pro platbu v korunách: 211927981/0600 

Zahraniční platba: ČÍSLO ÚČTU 2601536715/2010
IBAN CZ1520100000002601536715
SWIFT/IBC: FIOBCZPPXXX (Eurový účet)
Děkuji Vám!
💜

Fotky satanistické smetánky církve

Související dokumenty a videa

Rozklikem tohoto obrázku zjistíš jak, se dělalo na oko očkování a také jaké je složení vakcín! To je něco, co ti nikde v TV neukážou.. je to zásah do naší DNA!

Umíš si představit co bys jako člověk sdělil lidstvu, kdyby zde byla ta možnost? Já ano..

Druhý proslov k lidem, který stojí za shlédnutí

Robot číslo 9380, je dle vás jednání strážníka v pořádku?

Schválně se chlubí svými symboly, zatímco lidé ani netuší, co obdivují!

Řídí náš svět satanisté..?

 Vše co potřebujete vědět o bankovním systému! "Americký sen"

Kdo neuvidí, neuvěří.. Vystoupení finále eurovize je plné satanistických rituálů, zednářských a iluminátských symbolů a výsměchu lidem! 

O podvodu století, genocida lidstva skrze očkování - co obsahují vakcíny?! 

Komická vystoupení premiérů vlády ČR a SR, aneb.. PROČ SE NENECHAT OČKOVAT?

Toxicita při nošení roušek - CHRAŇTE SI SVÉ ZDRAVÍ!